top of page

5 lat BRG

Jesteśmy z Wami i dla Was już 5 lat!

Nieprzerwanie od 5 lat jesteśmy obecni na polskim rynku badań klinicznych, kompleksowo prowadząc badania kliniczne dla Polskich i zagranicznych firm farmaceutycznych. Minione lata to nie tylko historia systematycznego, konsekwentnego rozwoju, ale także budowania trwałych relacji, inspirowania i motywowania do rozwoju i realizacji naszych celów. To także czas, w którym zajmowaliśmy się realizowaniem wielu bardzo zróżnicowanych projektów, który obfitował w szereg interesujących szkoleń, spotkań, konferencji. To wszystko nie byłoby możliwe bez wspaniałych ludzi, którzy tworzą wyjątkową atmosferę w naszej firmie oraz Was – naszych Pacjentów. Z okazji jubileuszu 5-lecia firmy pragniemy podziękować wszystkim naszym Partnerom, Klientom oraz Pacjentom za lata wyjątkowej współpracy.


5 lat istnienia BRG

5 lat temu, w 2016 roku, firma BioResearch Group rozpoczęła swoją działalność, oferując swoje usługi na polskim rynku badań klinicznych. Od początku powstania, koncentrowaliśmy się na najwyższej jakości usług, dbaliśmy o komfort, zdrowie i bezpieczeństwo naszych pacjentów, jak również o satysfakcję Klientów. Przeprowadziliśmy ponad 30 badań różnych faz, dzięki którym pomogliśmy ponad 5000 naszych pacjentów i uczestnikom badań klinicznych. Nawiązaliśmy wiele cennych relacji i przyjaźni, zyskując sobie zaufanie firm, pracowników oraz uczestników badań.


Misja i wartości firmy

Naszą misją jest zapewnienie Polskim pacjentom dostępu do najnowocześniejszych terapii oraz innowacyjnych badań, które poprawią ich komfort życia. Istniejemy dla ludzi z myślą o ludziach.


Comments


bottom of page