top of page

BioResearch Group:

Nasza Misja

Naszą misją jest zbliżenie się do Polaków i zapenienie im łatwego dostępu do udziału w badaniach clinicznych.

Pragniemy zapewnić naszym Pacjentom szansę skorzystania z najnowszych osiągnięć badawczych już od najwcześniejszych etapów ich pracy, bez potrzeby czekania na ukończenie późniejszych etapów badań klinicznych.

Niezwykły charakter i unikatowość naszej pracy związane są ideą stworzenia grupy lub sieci naszych ośrodków badawczych wewnątrz infrastruktury wyselekcjonowanych do tego celu oddziałów szpitalnych w całej Polsce.

Dla naszych Sponsorów tworzy to nieograniczone możliwości dopełniającej i elastycznej współpracy w prowadzeniu przedsięwzięć badawczych, z pomocą BRG posiadającego bezgraniczny potencjał badawczy w szerokim spektrum metod leczniczych.

Nasza Wyjątkowość

BioResearch Group Sp. z o. o.

logo brg 1.png

BioResearch Group jest nowoczesnym ośrodkiem badań klinicznych faz wczesnych i biorównoważności, prowadzonym przez wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów dbających o najwyższą jakość i rzetelność wykonywanych badań zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz wymogami międzynarodowymi.

Ośrodek badań klinicznych BioResearch Group mieści się na terenie Centrum Słuchu i Mowy Medincus, położonego Kajetanach (Gmina Nadarzyn) oddalonych o 20 km od Centrum Warszawy. W Ośrodku o powierzchni ponad 2000 m2 znajdują się: przychodnia i klinika oraz pomieszczenia rekreacyjne (jadalnia, sale konferencyjne). W czasie trwania badania klinicznego nad  bezpieczeństwem naszych pacjentów w Ośrodku czuwają lekarze specjaliści oraz wykwalifikowane i doświadczone pielęgniarki, laborantki, farmaceuci oraz koordynatorzy  badań klinicznych. Ośrodek dysponuje salą intensywnego nadzoru medycznego, miejscem do pobrań krwi, laboratorium wewnętrznym i farmacją do przechowywania leków badanych.  Do dyspozycji  Uczestników jest 15 przestronnych i wygodnych 2-3 osobowych pokoi, wyposażonych we własną łazienkę, bezprzewodowy Internet, telewizor oraz meble. Na terenie Ośrodka znajduje się piękny ogród z oczkiem wodnym, park rekreacyjno-wypoczynkowy, którego mieszkańcami są renifery, konie, kucyki, osiołki, daniele oraz ptaki. Jest to więc idealne miejsce, aby podczas czasu wolnego między procedurami medycznymi, odpocząć i zrelaksować się na świeżym powietrzu.

W Ośrodku organizujemy pobyty całodobowe: krótkie (2, 3 dniowe pobyty) lub dłuższe (7-10 dniowe) oraz wizyty ambulatoryjne w przychodni. Kwalifikacja do badań odbywa się zarówno w  naszym Ośrodku w  Kajetanach jak i we współpracującym z  nami Ośrodku badań  klinicznych  CRG przy ul. Sokołowskiej w Warszawie www. crg-clinical.pl, realizującym badania głównie dla pacjentów w  systemie wizyt  ambulatoryjnych.

Medincus male 2.png
pokoj male.png
bottom of page