top of page

Przygotowanie do pobytu w Ośrodku

Po rejestracji oraz decyzji o zakwalifikowaniu się do badania klinicznego dla zdrowych Uczestników, są Państwo zapraszani do wzięcia udziału w badaniu, co w przypadku badań pierwszej fazy oraz badań biorównoważności czy biopodobieństwa wiąże się z Państwa kilkudniowym pobytem w Ośrodku.

Przed przyjazdem do Ośrodka dostaną Państwo wiadomość SMS potwierdzającą terminy badania klinicznego oraz zostaną Państwo poinformowani o możliwościach dojazdu do Ośrodka i poinstruowani, co należy ze sobą zabrać przygotowując się do pobytu w Ośrodku.

 

Są Państwo proszeni o zabranie:
•        dowodu tożsamości ze zdjęciem
•        ręcznika
•        piżamy
•        przyborów toaletowych
•        niezbędnych rzeczy osobistych, w tym bielizny
•        obuwia na zmianę.

Zachęcamy również Państwa do zabrania innych rzeczy osobistych (laptop, tablet, książki, czasopisma itp.) które pozwolą miło spędzić wolny czas pomiędzy procedurami badania klinicznego.

Pobyt w naszym Ośrodku znacznie różni się od pobytu w szpitalu. Staramy się aby pomiędzy wykonywanymi procedurami spędzili Państwo miło czas, odpoczywając od zgiełku miasta oraz problemów osobistych. Stawiamy na wysoką jakość pokoi, serwowanych posiłków oraz wyspecjalizowanego personelu. W Ośrodku mają Państwo zapewnioną profesjonalną opiekę oraz pełną diagnostykę medyczną, związaną z określonym badaniem klinicznym.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z pobytem w naszym Ośrodku oraz przeprowadzanych badań klinicznych, zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem darmowej infolinii: 800-919-545

Medincus (2).jpg
bottom of page