top of page

Wsparcie psychologiczne

W BioResearch możesz dołączyć do badań klinicznych dla osób palących.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie przy badaniach z preparatami nikotynowymi oraz pracę z osobami palącymi i próbującymi rzucić palenie, podczas prowadzonych przez nas badań realizujemy zorganizowany program rzucania palenia. Dzięki całościowemu podejściu do problemu, możemy pochwalić się wysokimi wynikami pomocy osobom palącym.

Skontaktuj się z nami jeśli potrzebujesz wsparcia lub chcesz uzyskać informacje o planowanych lub toczących się badaniach!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pamiętaj, że wsparcia najlepiej szukać wśród najbliższych.

Poinformuj przyjaciela, partnera, współmałżonka lub innych członków rodziny o swojej decyzji i poproś o pomoc w działaniach i w chwilach słabości.

Jeśli mimo wsparcia najbliższych będziesz potrzebować fachowej pomocy w procesie rzucania palenia uzyskasz, nie bój się sięgnąć po specjalistyczne wsparcie. Uzyskasz je np. w Poradni Pomocy Palącym działającej przy Centrum Onkologii – Instytucie w Warszawie przy ulicy Roentgena 5 oraz Wawelskiej 15A.

https://www.coi.pl/profilaktyka-i-badania-przesiewowe/poradnia-pomocy-palacym/

 

Możesz też skorzystać z pomocy Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym. Linia działa od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 do 19:00 pod numerem +48 (22) 211 80 15 i 801 108 108 lub skontaktować się z nami drogą mailową lub telefoniczną: info@bioresearch.pl, + 48 22 112 19 51

DOIAS.png
bottom of page