top of page
CRG logo.jpg

Atopowe zapalenie skóry

Rekrutacja zamknięta

Główny Badacz: dr n. med. Kamila Padlewska

Nr Protokołu: ANB020-005

Zapraszamy do badania klinicznego dla pacjentów z atopowym zapaleniem skóry, realizowanego przez Clinical Research Group Sp. z o.o.

Jaki jest przebieg badania?

Nasz ośrodek uczestniczy obecnie w badaniu dla osób w wieku 18–75 lat, które mają zmiany  skórne spowodowaną przez egzemę lub atopowe zapalenie skóry o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego. Lekarze chcieliby się dowiedzieć, czy badany lek może pomóc złagodzić objawy skórne, których nie można skutecznie leczyć obecnymi lekami. Lek badany ma działać w inny sposób niż obecne zatwierdzone leki na egzemę lub atopowe zapalenie skóry.

 

Jak długo będzie trwał mój udział w badaniu?

Konieczne będzie zgłoszenie się do ośrodka badawczego na 11 wizyt w okresie 24 tygodni.

 

Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc wziąć udział w badaniu?

Mężczyźni i kobiety z rozpoznaniem atopowego zapalenia skóry o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego trwającym co najmniej pół roku, u których stwierdzono niewystarczającą skuteczność leków stosowanych miejscowo.

 

Czy otrzymam rekompensatę?

Uczestnicy nie poniosą żadnych kosztów leku ani leczenia prowadzonego przez wykwalifikowanych lekarzy. Otrzymają oni odpowiednią rekompensatę na pokrycie kosztów przejazdów.

 

Osoby zainteresowane udziałem w badaniu zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 608 637 401 lub 22 100 45 41 oraz do zarejestrowania się w naszej bazie danych.

azs 2.png
bottom of page