top of page
CRG logo.jpg

Atopowe zapalenie skóry

Rekrutacja otwarta

Główny Badacz: dr n. med. Kamila Padlewska

Nr Protokołu: MOR106-CL-201

Zapraszamy do badania klinicznego dla pacjentów z atopowym zapaleniem skóry, realizowanego przez Clinical Research Group Sp. z o.o.

Jaki jest przebieg badania?

Prowadzimy badanie kliniczne nowego eksperymentalnego leku i poszukujemy pacjentów (mężczyzn i kobiet) w wieku od 18 do 65 lat. Będziemy oceniali skuteczność, bezpieczeństwo, tolerancję i metabolizm badanego leku, który będzie podawany we wlewach dożylnych w tym badaniu z grupą kontrolną otrzymującą placebo.

 

Jak długo będzie trwał mój udział w badaniu?

Konieczne będzie zgłoszenie się do ośrodka badawczego na 16 wizyt w okresie 32 tygodni.

 

Jakie warunki trzeba spełniać, aby móc wziąć udział w badaniu?

Mężczyźni i kobiety z rozpoznaniem atopowego zapalenia skóry o nasileniu umiarkowanym do ciężkiego trwającym co najmniej jeden rok, u których stwierdzono niewystarczającą skuteczność leków stosowanych miejscowo. Nie jest dozwolone wcześniejsze leczenie lekiem biologicznym z powodu AZS.

 

Czy otrzymam rekompensatę?

Uczestnicy nie poniosą żadnych kosztów leku ani leczenia prowadzonego przez wykwalifikowanych lekarzy. Otrzymają oni odpowiednią rekompensatę na pokrycie kosztów przejazdów.

 

Osoby zainteresowane udziałem w badaniu zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 608 637 401 lub 22 100 45 41 oraz do zarejestrowania się w naszej bazie danych.

azs.png
bottom of page