Chcesz wziąć udział w badaniach? Zadzwoń do nas !
Tel. 602 134 865   Bezpłatna infolinia: 800 919 545

Zapraszamy na spotkanie informacyjne do badania z lekiem antydepresyjnym 23.03.2018 o godzinie 18:30 w Warszawie!

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane udziałem w badaniu na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 23.03.2018 w Warszawie, przy al. Wyzwolenia 3/5 w Galerii Apteka Sztuki o godzinie 18:30.

Do badania tego zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie, niepalące oraz cieszące się dobrym zdrowiem do udziału w badaniu klinicznym.

Jako uczestnicy badan klinicznych będą mieli Państwo możliwość przyczynić się do rozwoju nowoczesnej medycyny oraz walki z chorobami.

W ramach udziału w badaniach gwarantujemy Państwu rekompensatę finansową za poświęcony czas oraz profesjonalną opiekę medyczną.

Zapraszamy wszystkie osoby chętne do wzięcia udziału w prowadzonych przez nas badaniach do zarejestrowania się do naszej bazy oraz do kontaktu z nami pod numerem bezpłatnej infolinii: 800-919-545

Więcej informacji !

 

Wróć

Aktualności

Spotkanie informacyjne do badania z testosteronem

Zapraszamy na spotkanie informacyjne do badania z lekiem hormonalnym - testosteronem w dniu  23.03.2018 w Galerii Apteka Sztuki w Warszawie.

Więcej...

Informujemy, że rozpoczeliśmy rekrutację do nowego badania z lekiem antydepresyjnym cz. C.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do badania z lekiem antydepresyjnym - C. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Więcej...

Serdecznie zapraszamy do badania klinicznego z testosteronem dla mężczyzn w wieku od 18 do 75 lat.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pełnoletnich, niepalących mężczyzn z obniżonym poziomem testosteronu do udziału w badaniu klinicznym.

Więcej...

Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane udziałem w badaniu z lekiem antydepresyjnym - C.

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęliśmy rekrutację do badania z lekiem antydepresyjnym - C. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Więcej...

2018 © Udzial w badaniu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone