top of page

BioResearch Group:

Nasza Misja

Naszą misją jest zbliżenie się do Polaków i zapenienie im łatwego dostępu do udziału w badaniach clinicznych.

Pragniemy zapewnić naszym Pacjentom szansę skorzystania z najnowszych osiągnięć badawczych już od najwcześniejszych etapów ich pracy, bez potrzeby czekania na ukończenie późniejszych etapów badań klinicznych.

Niezwykły charakter i unikatowość naszej pracy związane są ideą stworzenia grupy lub sieci naszych ośrodków badawczych wewnątrz infrastruktury wyselekcjonowanych do tego celu oddziałów szpitalnych w całej Polsce.

Dla naszych Sponsorów tworzy to nieograniczone możliwości dopełniającej i elastycznej współpracy w prowadzeniu przedsięwzięć badawczych, z pomocą BRG posiadającego bezgraniczny potencjał badawczy w szerokim spektrum metod leczniczych.

Nasza Wyjątkowość

Clinical Research Group Sp. z o. o.

logo crg male.png

Clinical Research Group (CRG) jest prywatnym ośrodkiem, wyspecjalizowanym w prowadzeniu badań klinicznych fazy II i III.

Firma została założona przez grupę lekarzy-klinicystów prowadzących od ponad 16 lat badania kliniczne dla polskich i międzynarodowych firm farmaceutycznych i CRO. Ośrodek jest zlokalizowany się w centrum Warszawy, na terenie prywatnej przychodni świadczącej od wielu lat usługi zdrowotne w systemie ambulatoryjnym.

Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w wielu dziedzinach terapeutycznych oraz posiadamy obszerną bazę danych pacjentów leczonych w różnych wskazaniach.

CRG spełnia wysokie wymagania sponsorów i CRO co do jakości prowadzonych badań klinicznych i rzetelności uzyskanych danych, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa pacjentów oraz ciągłości ich leczenia.

Oferujemy kompleksowe prowadzenie badań klinicznych fazy II i III w naszym specjalistycznym ośrodku, w tym między innymi:

  • stały nadzór doświadczonych i wykwalifikowanych badaczy

  • szeroki wachlarz procedur medycznych (m.in. EKG w tym monitorowanie zapisu, USG, alergiczne testy skórne, biopsje, laseroterapia, cytologia)

  • pokój intensywnego nadzoru medycznego (2 łóżka, zestaw i leki reanimacyjne)

  • procedury laboratoryjne: procesowanie pobranych próbek krwi i moczu, przechowywanie w kontrolowanej temperaturze, wysyłka zgodnie ze standardami IATA

  • przechowywanie leku badanego w kontrolowanych warunkach w specjalnym pomieszczeniu aptecznym na terenie ośrodka, nadzór dyplomowanego farmaceuty

  • opieka nad projektem i kontakty z monitorem prowadzone przez doświadczonego koordynatora badania

  • wypełnianie elektronicznych CRF-ów przez biegły i doświadczony personel, uczestniczący w spotkaniach z monitorem i na bieżąco aktualizujący dane w systemie EDC

  • archiwizacja dokumentacji z badania (współpraca z profesjonalnym archiwum zewnętrznym)

  • utrzymywanie stałych kontaktów z monitorem badania oraz zapewnienie komfortowych warunków pracy dla monitora na terenie ośrodka.

oricea maly 2.png
oricea maly 1.png
bottom of page