Chcesz wziąć udział w badaniach? Zadzwoń do nas !
Tel. 602 134 865   Bezpłatna infolinia: 800 919 545

BIORESEARCH GROUP

Nowoczesny Ośrodek badań klinicznych faz wczesnych i biorównoważności, prowadzony przez wykwalifikowany i doświadczony zespół specjalistów dbających o najwyższą jakość i rzetelność wykonywanych badań zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi oraz wymogami międzynarodowymi.

Ośrodek badań klinicznych BioResearch Group mieści się na terenie Centrum Słuchu i Mowy Medincus, położonego w Kajetanach (Gmina Nadarzyn) oddalonych o 20 km od Centrum Warszawy. W Ośrodku o powierzchni ponad 2000 m2 znajdują się: przychodnia i klinika oraz pomieszczenia rekreacyjne (jadalnia, sale konferencyjne). W czasie trwania badania klinicznego nad  bezpieczeństwem naszych pacjentów w Ośrodku czuwają lekarze specjaliści oraz wykwalifikowane i doświadczone pielęgniarki, laborantki, farmaceuci oraz koordynatorzy  badań klinicznych. Ośrodek dysponuje salą intensywnego nadzoru medycznego, miejscem do pobrań krwi, laboratorium wewnętrznym i farmacją do przechowywania leków badanych.
Czytaj więcej...

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Ośrodka BioResearch Group Sp.z o. o.: www.bioresearch.pl

 

CLINICAL RESEARCH GROUP

Ośrodek wyspecjalizowany w prowadzeniu badań klinicznych rożnych faz, został założony przez grupę doświadczonych lekarzy-klinicystów prowadzących od ponad 16 lat badania kliniczne dla polskich i międzynarodowych firm farmaceutycznych. Współpracuje z wybitnymi specjalistami w wielu dziedzinach medycyny oraz posiada obszerną bazę danych pacjentów leczonych z powodu różnych wskazaniach.

Wszyscy członkowie zespołu uczestniczą w regularnych szkoleniach związanych z ogólnymi zasadami prowadzenia badań klinicznych zgodnie z GCP oraz w szkoleniach z zasad postępowania w stanach zagrożenia zdrowia i życia. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia badań, jak również gwarantujący bezpieczeństwo Uczestnikom. Niezwykle nowoczesne urządzenie pomieszczeń sprawia, iż Uczestnicy Badań mają zapewniony komfort i doskonałą opiekę.

Ośrodek jest zlokalizowany się w centrum Warszawy, na terenie prywatnej przychodni świadczącej od wielu lat usługi zdrowotne w systemie ambulatoryjnym.
Czytaj więcej...

Zapraszamy również do odwiedzenia strony Ośrodka Clinical Research Group Sp.z o. o.: www.crg-clinical.pl

 

  NASZA MISJA

  NASZE DOŚWIADCZENIE

  BIORESEARCH GROUP

  CLINICAL RESEARCH GROUP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 © Udzial w badaniu.pl Wszelkie prawa zastrzeżone